Bireysel

Kurumsal

Akademik

Yurtdışı

Eğitim Fırsatları

Uzmanlık Projeleri

Yenibiriş Dünyası

Anket

Kişisel gelişiminiz adına eğitimler için bütçe ayırıyor musunuz?[ Anket Sonuçları ]

Yurtdışında uzaktan (online) eğitim

Yenibiris.com

eğitimAl; İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden bazılarının lisans, lisans tamamlama ve yüksek lisans programlarını ayağınıza getiriyor.

Günümüzün en çok ilgi çeken ve ihtiyaç duyulan eğitim modellerinden biri olan uzaktan eğitim ile bilgisayarınız ile internete bağlanabilir ve eğitimAL ile İngiltere’nin önde gelen akredite üniversitelerinde eğitim alabilirsiniz.

YÖK tarafından tanınan Galler, Bradford, Sunderland, Birmingham, Derby, Birmingham City, Teeside, East London gibi üniversitelerin lisans, lisans tamamlama ve yüksek lisans programlarına başvuru yapabilir ve aşağıda yer alanlarda okuyabilirsiniz.

İngiltere’de örgün (sınıf içi) eğitimde olduğu gibi uzaktan eğitim programlarında da lisans eğitim 3 yıl, lisans tamamlama 1 yıl ve yüksek lisans programları 1 yıl sürmektedir.

Lisans ve lisans tamamlama programları içerisinde; işletme, bankacılık, finans, ekonomi, pazarlama, psikoloji, hukuk, işletme bilgi yönetimi, turizm ve otel işletmeciliği ve kamu yönetimi gibi birçok farklı alan bulunmaktadır.

Yüksek lisans programları içerisinde; MBA, Ticaret Hukuku Yüksek Lisans Programı, Pazarlama ve Yönetim, Finans ve Yönetim, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri ve Uluslararası Otel İşletmeciliği gibi alanlar yer almaktadır.

İsteyen öğrenciler, lisans eğitimlerinde ilk 2 yılı uzaktan alıp, son yıl için İngiltere’ye de gidebilmektedir.

Eğitim dili İngilizce olan programlarda başvuru sırasında TOEFL veya IELTS gibi sınavlar İngilizce eğitim veren okullardan mezun olan adaylardan istenmemektedir.

İngilizcesi yeterli olmayan adaylar ise eğitimAL’ın akademik hazırlık programına katılabilmektedir.

Eğitim ücretleri ise İngiltere’de örgün eğitim ile kıyaslandığında beşte biri Türkiye’de ki vakıf üniversiteleri ile kıyaslandığında ise dörtte biri fiyatlardan başlamaktadır.

Sene içerisinde 4 farklı dönemde başlayan programlar hakkında daha detayı bilgi ve başvuru için eğitimAL ofisleri ile info@egitimal.com adresinden veya 0216 416 33 52 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

© Copyright 2000 - 2008 Yenibiris.com
Egitim.Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir.